TERMINOWOŚĆ, JAKOŚĆ, KONKURENCYJNOŚĆ

ZASTOSOWANIE LAMINATÓW

ZASTOSOWANIE LAMINATÓW

pokrowce, poszycia, podsufitki, boczki, produkcja foteli samochodowych

tapicerki, obicia, pokrowce na meble

odzież specjalna

elementy wierzchnie i wewnętrzne obuwia

artykuły i akcesoria ortopedyczne

siedziska, oparcia, pałąki wózków, nosidełka dla niemowląt, foteliki samochodowe

Produkcja tkanin i dzianin laminowanie materiałów wózki tapicerka

Niektóre materiały muszą być wyjątkowo odporne, aby zachować swój kształt i estetyczny wygląd. Właśnie dlatego w naszej firmie tworzone są laminaty włókiennicze. Powstają one w wyniku zespolenia materiału wraz z pianką lub innym sztucznym tworzywem. Takie połączenie pozwala na uzyskanie lepszej jakości oraz nowych właściwości materiału (odporność na odkształcenia, sztywność).

Laminaty znajdują zastosowanie się w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w produkcji odzieży specjalnej. Dzięki ich wykorzystywaniu, np. w ubraniach przeciwchemicznych, stają się one odporne na działanie niebezpiecznych substancji. W przypadku przemysłu samochodowego, gdzie ważna jest wytrzymałość materiałów, wykorzystywane są np. w podsufitkach.

Wielowarstwowe tworzywa włókiennicze mają zastosowanie również w produkcji pokrowców, które chronią krzesła przed działaniem wody (meble ogrodowe i balkonowe). Wykorzystywane są one na co dzień także w takich dziedzinach przemysłu jak: obuwnictwo, wytwarzanie części do wózków dziecięcych oraz przemysł medyczny.

MALKO SP. Z O.O.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY
 
ul. Kaczeńcowa 25
 
91-214 Łódź
 

tel.: +48 533 933 320

biuro@malko.net.pl

Mapa strony

Copyright 2022 – OceanWP Theme by OceanWP